Рік окупації Мелітополя: у місті гуманітарна катастрофа, росіяни зомбують дітей – Новини України

Рік окупації Мелітополя: у місті гуманітарна катастрофа, росіяни зомбують дітей - Новини України

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Рік тому росіяни окупували Мелітополь у Запорізькій області. Тепер у місті спостерігається гуманітарна катастрофа, а російські загарбники продовжують “зомбування” дітей. Про це розповів Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

– “Добре як у в’язниці”. Така поширена відповідь мелітопольців, які тримають зв’язок із родичами та близькими на підконтрольній Україні території, – заявив мер.

За його словами, у місті триває заселення ворожих військових та розміщення техніки у житлових кварталах. Росіяни обмежують права виїзду з окупації чи пересування між захопленими містами. Людей полонять та судять за проукраїнську позицію, а дітей змушують навчатися з російської пропаганди у школах, додав Федоров.

Російські окупанти займаються “націоналізацією” цивільного житла, майна та підприємств та фактично відбирають його у законних власників. Гуманітарна катастрофа досі не вирішена, бо ціни на ліки та продукти у місті завищені. Мер додав, що росіяни відкинули окуповані території щонайменше на 30 років тому. А переслідування людей влаштували у “найкращих традиціях сталінських років”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни