Рєзніков закликає світ домагатися денацифікації Росії – Новини України

Рєзніков закликає світ домагатися денацифікації Росії - Новини України

Фото: facebook.com/reznikovoleksii

Міністр оборони Олексій Резніков закликає демократичний світ поставити на порядок денний питання трансформації Росії. Про це він написав у Facebook за підсумками свого виступу на Чорноморській конференції з безпеки Міжнародної кримської платформи у Бухаресті.

– На порядку денному має постати питання трансформації Росії… Росія має стати демократичною федерацією. Пройти через денацифікацію, видати злочинців, компенсувати збитки. Інакше не буде довіри. Повинна бути спільна позиція, зокрема – зафіксована через систему потужних санкцій, що без трансформації в справжню демократичну федерацію Росія не зможе відновити відносини з цивілізованим світом, – написав Резніков.

Міністр підкреслив, що вільний світ повинен змінити парадигму своїх дій у контексті відсічі агресіям і повинен мати стратегічну ініціативу, бути готовим діяти швидко та превентивно. Він також зазначив, що немає альтернативи Україні в НАТО, адже світу “потрібна система гарантій-запобіжників, які зведуть до мінімуму бажання вирішувати щось силою”.

– Будь-які моделі чи розмови про безпеку в регіоні, які не передбачають звільнення Криму від російської окупації – це ілюзії. Із цими ілюзіями треба прощатися. Не треба обманювати себе, що існують якісь інші варіанти. Їх немає. Тому в контексті Криму має бути лише один ракурс – як звільняти?, – написав також він.

Резніков також наголосив, що затягування чи “заморожування” війни суперечить інтересам регіону. Адже в такому разі регіон втратить динаміку, поки інші розвиватимуться. Тому загальний інтерес – досягти перелому на полі бою у 2023 році. Для цього Україні потрібна швидка підтримка у достатньому обсязі, наголосив міністр.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни