Рятувальники знешкодили ракету, яка потрапила в будинок на Прикарпатті

Рятувальники вилучили та знешкодили російську ракету, що потрапила у житловий будинок в селі Грушка Тлумацької громади. 31 Грудня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 1336 До робіт було залучено 19 представників особового складу та 6 одиниць техніки

29 грудня російська ракета влучила на Прикарпатті у приватний житловий будинок, в якому проживала жінка з дитиною, інформує Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

На момент влучання вони перебували у сусідній кімнаті. На щастя, ракета не вибухнула і люди не постраждали.

До місця було направлено групу піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України в області та інженерну групу аварійно-рятувального загону для надання допомоги правоохоронним органам в ідентифікації вибухонебезпечного предмета.

Наступного дня, 30 грудня, рятувальники частково розібрали стіну житлового будинку для вивільнення фрагмента ракети та за допомогою автокрану демонтували її. Частину ракети транспортували на безпечну відстань та 31 грудня о 13:15 її знешкодили/

До робіт було залучено 19 представників особового складу та 6 одиниць техніки.

Раніше йшлося, щщо на Прикарпатті благодійники відремонтують будинок, в який влучила ракета.

Як повідомляли “Вікна”, в будинку на Франківщині, куди влучила ракета, перебували жінка з 3-річною донькою. На щастя, ніхто не постраждав.

Також 29 грудня внаслідок ракетного обстрілу на Прикарпатті поранений осколками працівник енергетичного об’єкта.

Виникла пожежа загальною площею 50 кв. метрів. Станом на 11.25 пожежу локалізовано, а згодом — і ліквідовано. Всього до гасіння пожежі було залучено 32 людей та 8 одиниць техніки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни