Рятувальники вшанували Ігоря Шевчука, який загинув в 23 роки на пожежі “Галицької брами”

На 24-му році життя, виконуючи службовий обов’язок, загинув начальник караулу Самостійної державної пожежної частини №1 міста Івано-Франківськ, старший лейтенант служби цивільного захисту Ігор Шевчук. 21 Квітня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 626 Ігор Шевчук був начальником варти бригади і пробирався через вогонь на чолі групи. Вічна пам’ять! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На пожежі, що трапилась 21 квітня 2012 року, вогнеборці врятували 40 людей. Пожежники вивели людей з охопленого полум’ям кафе “Галицька брама” і вирушили на розвідку всередину будівлі. Вони перевіряли, чи не залишилися в приміщеннях люди, шукали причину займання, щоб загасити вогонь.

Розвідку проводили троє рятувальників — молоді хлопці віком 24, 25 і 27 років. Несподівано пролунав вибух, двоє рятувальників отримали опіки, один — загинув на місці. Його звали Ігор Шевчук. Він був начальником варти бригади і пробирався через вогонь на чолі групи, вів за собою людей.

“Не можу пригадати жодного випадку, коли Ігор був сумним. Він завжди усміхався, за будь-яких обставин, за будь-яких умов. Був дуже позитивною, веселою людиною, — згадує співробітник Ігоря Роман, працівник управління МНС Івано-Франківської області. — До нас Ігор прийшов три роки перед загибеллю, ще курсантом. Тільки-но вступив до Львівського університету безпеки життєдіяльності — так одразу й прийшов… У нього залишилися батьки та сестра, одружитися не встиг”.

Завдяки роботі рятувальників вогонь не перекинувся на сусідні будівлі, не постраждав ніхто з гостей і працівників “Галицької брами”.

“Пам’ять про подвиг рятувальника назавжди житиме у наших серцях. Щирі співчуття сім’ї та друзям. Вічна йому слава!” — йдеться в повідомленні Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни