Рятувальники шукають у Карпатах двох туристів з Вінничини

В районі проведення пошуково-рятувальних робіт досить складні умови: хмарно, сніг, 20º морозу, вітер 20-22 м/с, лавинна небезпека (ІІІ рівня). 06 Лютого, 2023, 10:45 Прикарпаття Переглядів: 20 Залучено 25 рятувальників, 4 одиниці техніки, в тому числі й квадрокоптер, також залучено і закарпатських колег. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Вчора до прикарпатських рятувальників надійшло повідомлення від закарпатських колег про те, що до них звернувся 29-річний чоловік та повідомив, що він разом з колегою, обоє – жителі Вінницької області, під час походу в гірській місцевості, перебуваючи поблизу озера «Несамовите», через ускладнення погодних умов втратили орієнтир та заблукали, після чого зв’язок за номером телефону заявника відсутній, повідомляють “Вікна” з посиланням на Головне управління ДСНС в Івано-Франківській області.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення, що на пості Заросляк. В районі проведення пошуково-рятувальних робіт досить складні умови: хмарно, сніг, 20º морозу, вітер 20-22 м/с, лавинна небезпека (ІІІ рівня).

Станом на 05:30 6 лютого до пошуково-рятувальних робіт від Головного управління ДСНС в області залучено 25 рятувальників, 4 одиниці техніки, в тому числі й квадрокоптер, також залучено і закарпатських колег.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни