Рятувальники нагадали коломиянам правила користування альтернативними джерелами тепла. ФОТО

Новини Рятувальники нагадали коломиянам правила користування альтернативними джерелами тепла. ФОТО Вчора Рятувальники використовують кожну можливість для навчання населення правил, які можуть вберегти життя.
Відтак, аби зменшити ризики й не допустити біди в оселях громадян, коломийські рятувальники на базі пункту незламності розповідають про правила користування альтернативними джерелами тепла, повідомляють на сторінці Коломийсього РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.
Так, щоб вберегти себе та своїх близьких від небезпеки, генератори в жодному разі не можна використовувати у приміщеннях, під’їздах чи балконах, їх потрібно встановлювати на відкритому просторі, на відстані не менше, ніж 6 метрів від вікон, дверей та гаражів.
Генератор має бути сухим та захищеним від дощу або підтоплення. Дотик до мокрого генератора або пристроїв, підключених до нього, може призвести до ураження електричним струмом.
Перед заправкою генератор має охолонути. Паливо, пролите на гарячі деталі двигуна, може спалахнути. Електрогенератор під час роботи виділяє токсичний чадний газ, тому необхідно встановити спеціальні детектори.
Дотримання елементарних правил може вберегти ваше життя та здоров’я, – наголошують рятувальники.


До теми: Генератори: санітарні вимоги до розташування

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни