Рятувальник з Прикарпаття став переможцем чемпіонату України зі спортивного гірського туризму

За результатами змагань на дистанції 5 класу «гірські перешкоди» заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківської області Роман Братчук посів перше місце. 14 Червня, 2023, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 192 Участь у чемпіонаті взяло близько 100 учасників з різних куточків України. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Рятувальники гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в області взяли участь в XXV Чемпіонаті України із спортивного гірського туризму, повідомляють “Вікна” з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

У період 8 по 11 червня на скелях поблизу села Урич Львівської області відбувся XXV Чемпіонат України з спортивного гірського туризму,участь у якому взяло близько 100 учасників з різних куточків України. За результатами змагань на дистанції 5 класу «гірські перешкоди» заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківської області Роман Братчук посів перше місце.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни