Рятуючи херсонців від повені, спричиненої підтривом Каховської ГЕС, загинув Володимир Кавуліч

Коли військовий прямував на допомогу місцевим мешканцям, сильна течія затягнула його човен під баржу. Разом з Володимиром загинув побратим “Юг”. 08 Червня, 2023, 13:24 Україна Переглядів: 1209 За дві доби під керівництвом Володимира було врятовано понад 130 херсонців Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Рятуючи херсонців від повені, спричиненої підтривом Каховської ГЕС, загинув Володимир Кавуліч “Кабанчик”, повідомила народна депутатка Оксана Савчук.

З початку московсько-української війни служив у складі добровольчих батальйонів «Січ» та «Карпатська Січ». Після початку повномасштабного вторгнення став до лав Чорнобаївського добровольчого батальйону «Феміда», який очолює Едуард Леонів, голова Кримської «Свободи». Був начальником координаційного штабу батальйону. Брав участь у визволенні Херсона та області.

“Вчора (7 червня. — Ред.) в районі Херсона, коли побратим прямував на допомогу місцевим мешканцям, сильна течія затягнула його човен під баржу. Разом з Володимиром загинув побратим “Юг”, — йдеться в повідомленні.

За дві доби під керівництвом Володимира було врятовано понад 130 херсонців.

Співчуття близьким! Вічна пам’ять і слава Героям!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни