Рятувальники з Прикарпаття знищили понад 5 тисяч вибухонебезпечних предметів на деокупованих територіях – Новини Галича

Вони вже обстежили 532 га деокупованих територій.

Прикарпатські рятувальники продовжують розміновувати деокуповані території.

Одразу після повномаштабного вторгнення, особовий склад частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення України в області виїхав на розмінування деокупованих територій Київщини, а потім Миколаївщини та Харківщини, пише “Галицький кореспондент“.

А з початку травня і по сьогоднішній день піротехнічні розрахунки Головного управління ДСНС України в області проводять розмінування деокупованих територій Херсонщини та Донеччини.

Станом на сьогодні було проведені три ротації піротехнічних розрахунків у Херсонській області та дві ротації на Донеччині.

Так, на Херсонщині прикарпатські піротехніки здійснили 86 залучень та провели обстеження на площі 12,06 га, на якій було виявлено та знешкоджено 163 вибухонебезпечні предмети.

На Донеччині здійснили 103 залучення та проведено обстеження на площі 25,06 га на якій було виявлено та знешкоджено 116 вибухонебезпечних предметів.

Усього з початку повномасштабного вторгнення було проведено 14 ротацій прикарпатських піротехніків на деокуповані території де обстежено 532 га площі та знищено понад 5 тис. вибухонебезпечних предметів.

Читайте також: ЗСУ ліквідували вже понад 261 000 окупантів

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни