РФ використала заяву Міноборони Білорусі для нагнітання ситуації – ISW

РФ використала заяву Міноборони Білорусі для нагнітання ситуації - ISW

Фото: mil.by Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін

Російські воєнкори стверджують, що заява Хреніна прямо говорить про підготовку НАТО до наступальних операцій на східному напрямку.

Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що російські воєнкори переформулювали заяву міністра оборони Білорусі, щоб посилити інформоперацію щодо загрози нового вторгнення.

Так, міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що дії прикордонних країн-членів НАТО свідчать про підготовку до ведення бойових дій.

Як зазначають аналітики, тоді як коментарі Хреніна включають кілька варіантів розвитку ситуації, російські воєнкори почали стверджувати, що його заява прямо говорить про підготовку НАТО до наступальних операцій на східному напрямку, тобто проти Білорусі, що є безглуздим звинуваченням.

Водночас, за словами експертів ISW, Хренін виступив із заявою про військові дії НАТО на кордонах у рамках інформаційної операції, спрямованої на переміщення уваги українських сил до Білорусі.

“Російські воєнкори використали слова Хреніна для підбурювання, щоб посилити інформаційні умови для тиску на білоруських офіційних осіб з метою подальшої підтримки російської наступальної кампанії в Україні”, – йдеться у повідомленні Інституту вивчення війни.

Нагадаємо, у ГУР розповіли, наскільки небезпечною є Білорусь для України.

Раніше повідомлялося, що до Білорусі прибули генерали РФ для інспекції щодо підготовки військ.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни