РФ обстріляла Краматорськ та Дружківку: удар показали онлайн на французькому ТБ – Новини України

РФ обстріляла Краматорськ та Дружківку: удар показали онлайн на французькому ТБ - Новини України

Фото: PAVEL KLIMOV/REUTERS

В ніч на 3 січня РФ ударила по Краматорську та Дружківці Донецкьої області. Міський голова Краматорська Олексндр Гончаренко закликав людей перебувати у сховищах.

– Краматорськ під ударом.  Сидіть в укриттях, ніч неспокійна, – коротко написав він.  

За попередніми даними, в результаті ударів є постраждалі у Дружківці. Після ударів в одному з приватних секторів Краматорська відбулися аварійні відключення електропостачання. Очікується, що роботи з відновлення розпочнуться після завершення комендантської години.

Один із обстрілів потрапив на камеру французьких журналістів, які вийшли у прямий ефір зі студією. Момент вибуху у Краматорську побачили глядачі телеканалу My FT1.  

– Журналісти щоденних газет здивовані вибухом бомби в Україні. Поль Гасньє, Елоїза Грегуар і Тео Палфре знаходяться в Краматорську, на сході України. Незадовго до виходу в ефір вони були здивовані обстрілом за кілька десятків метрів від того місця, де знаходилися, – наголошується в повідомленні. 

На цей час гостем передачі Quotidien був міністр економіки Франції Брюно Ле Мер. Реакція чиновника та гостей передачі була шокова.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни