РФ намагається приховати великі втрати – на лікування після поранень відправляють лише офіцерів – Новини України

РФ намагається приховати великі втрати – на лікування після поранень відправляють лише офіцерів  - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Після поранень на фронті на лікування до Росії загарбники відправляють лише офіцерів. А нижчих за званнями солдатів залишають у імпровізованих шпиталях на окупованих територіях України. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

– Противник продовжує зазнавати великих втрат, які всіма способами намагається приховати. Зокрема, командування окупантів встановило новий порядок лікування поранених російських військовослужбовців, за яким евакуації до РФ підлягають виключно офіцери.

За даними штабу, сержантський та рядовий склад, незалежно від тяжкості та складності поранення, підлягає лікуванню на тимчасово захоплених територіях України. Для забезпечення виконання цього рішення загарбники збільшують кількість ліжкомісць у місцях, які використовуються ними як військові шпиталі.

Минулої доби авіація сил оборони за добу завдала 17 ударів по районах зосередження особового складу противника. Також українські воїни знищили ворожий ударний гелікоптер Ка-52 та 7 розвідувальних БпЛА оперативно-тактичного рівня. Підрозділи ракетних військ та артилерії протягом доби вразили пункт управління, 3 райони зосередження особового складу противника, 5 артилерійських підрозділів на вогневих позиціях, 4 станції радіоелектронної боротьби та ще 2 важливі об’єкти противника.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни