РФ готує наступний удар приблизно за тиждень – ГУР

РФ готує наступний удар приблизно за тиждень - ГУР

Росія готує наступний масований ракетний удар по Україні приблизно за тиждень

В управлінні розвідки назвали можливу дату наступної масованої атаки по Україні та які міста найбільше під загрозою.

Росія готує наступний масований ракетний удар по Україні приблизно за тиждень. Про це спікер Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов повідомив в ефірі національного телемарафону.

За його словами, росіяни намагаються методично реалізовувати терористичний план, щоб занурити Україну в темряву та змусити переговори на умовах Кремля.

“Ми розуміємо, що періодичність приблизно “тиждень плюс”. Це той час, який їм потрібний, щоб підготуватися до нової масованої атаки ракетами. Україна у свою чергу готується до більш ефективної роботи протиповітряної та протиракетної оборони. Але в тому, що атаки триватимуть, сумнівів, на жаль, немає”, – сказав представник ГУР.

Юсов додав, що в РФ закінчуються запаси високоточної зброї, але достатньо інших боєприпасів, особливо ракет С-300. Головну загрозу вони становлять для прифронтових міст – Запоріжжя, Харкова, Миколаєва, Херсона.

Нагадаємо, раніше 22 листопада міністр оборони України Олексій Резніков оприлюднив у Twitter інформацію про кількість ракет, що залишилися в російської армії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни