Резніков: Президент ще не затвердив план контрнаступу – Новини України

Резніков: Президент ще не затвердив план контрнаступу - Новини України

Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський ще не затвердив остаточний план контрнаступу. Про це заявив секретар Ради безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

– У кабінеті верховного головнокомандувача – президента нашої країни ухвалюватиметься крайнє рішення щодо термінів і напрямків [контрнаступу]. І коли хтось починає про щось говорити, навіть із поважних інституцій на Заході, повірте: людей, які на сьогодні знають точно всі наші плани, не існує. Тому що остаточні плани ще не затверджено, – розповів Данілов.

Данілов заявив, що уряд розглядає декілька варіантів контрнаступу, остаточний буде залежити від поточних обставин.

– Ми маємо кілька варіантів [контрнаступу]. Вони всі перебувають у роботі. І залежно від тих обставин, які будуть на той чи інший час, ухвалюватимуться ті чи інші рішення. Не потрібно очікувати чи не очікувати [контрнаступу]. Ми вже довели, що ми непереможна нація, і ми обов’язково це зробимо. І завдяки нашим партнерам зокрема, – зазначив він.

В інтерв’ю The Washington Post від 6 травня Зеленський сказав, що Україна буде готова розпочати контрнаступ, «як тільки буде заповнено озброєння, яке було узгоджено з партнерами». Терміни також можуть залежати від погоди через вологий ґрунт уздовж лінії фронту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни