Репери Майкола Вайнер та Kalush випустили пісню про біль від втрати родичів

Львівський репер Майкола (Микола) Вайнер випустив пісню Patton спільно з Олегом Псюком (KALUSH, Kalush Orchestra). Трек розповідає про біль від втрати родичів, який не зникає, а тільки притуплюється з часом. Сама робота присвячена батьку Миколи — у кліпі репер приходить на його могилу. 08 Листопада, 2022, 14:00 Калуш Переглядів: 256 Це не перша спільна робота Олега Псюка та Миколи Вайнера

Відео зняли ще у 2021 році у селі Ясениця Сільна у Львівській області, проте вихід перенесли через початок повномасштабної війни. У кліпі знялася рідна бабуся Миколи, інформують “Вікна” з посиланням на “Слух”

«Ми просто люди. Життя колись закінчується. З цим важко змиритись, але нічого не змінити», — коментує роботу Майкола Вайнер.

Це не перша спільна робота Олега Псюка та Миколи Вайнера. У 2018 році під псевдонімами Псючий Син та НЕформат вони записали трек «Енергетик».

Микола Вайнер — український репер, що базується в Ірландії. На його рахунку десятки синглів та два сольні альбоми під іменем НЕформат. Як Майкола Вайнер він випустив цьогорічний мініальбом «Пітекантроп» та кілька синглів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни