Репер Гоня викликав Олега Псюка з Kalush Orchestra на реп-батл

Учасник культового реп-гурту «Глава 94» репер Гоня викликав на батл Олега Псюка з KALUSH. Тригером став трек «Батьківщина», випущений разом із Skofka. 22 Грудня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 1207 Тригером став трек «Батьківщина», випущений разом із Skofka

Пісня викликала негативну реакцію у соцмережах через сексистські рядки «Воля — це дівчина, що любить дім, тільки русским би не дала».

У коментарях під своїм постом в Instagram інший учасник колаборації Skofka вже вибачився за ці рядки, повідомляє “Слух”.

«Чи це було навмисно — ні. Мені самому дуже прикро, тому що це трек, в який я вклав душу, а зараз його хочуть замазати. Чи могли б ми навмисно таке зробити, зробивши собі гірше? Звичайно, ні. Це і показує на випадковість сприйняття з іншою суттю. Просто одне невдало підібране слово зараз може перекреслити доволі потужний посил. Ось як зароджується несправедливість. А ми є її учасниками та свідками».

Ігор Гутник (Гоня) не витримав і у своєму Instagram «проїхався» по лейблу ENKO і по самому гурту KALUSH.

Гоня не вперше негативно відгукується щодо фронтмена KALUSH. Зокрема, він згадував гурт у деяких інтервʼю, а також дісив їх у треці «Демарш».

Ігор Гутник розповідає, що все почалося з конфлікту з репером Майколою Вайнером, другом KALUSH, який пізніше хлопці залагодили в соцмережах:

«В цей період якраз почались зашквари KALUSH: то вони крали приспіви, а потім виходило, що вони їх купують, то вони обіцяли неймовірний пуш артистам, які їм напишуть “шматки” куплетів або приспіви. Плюс до того всього, піз..ьож про підняття української музики на новий рівень. І то при тому, що їхній соліст до купи не може скласти двох слів.

Калуський барига, який пише тексти в римогенераторі, чувак, який в інтерв’юхах чмирить українців, в тому числі й своїх слухачів, а потім подає це все під соусом українізації та прославлення України на весь світ».

«Ми, по факту, талановита, найсильніша, найрозумніша і найпрацьовитіша нація світу, але чомусь завжди нас представляють якісь недалекі клоуни, на яких можна підняти грошенят. Я вже задумувався забити болт на KALUSH, та надто вже дуже тригернули мене останні їхні треки, кліпи і новини про ENKO. Треба пред’явити їм їхні зашквари», — розповідає Гоня.

21 грудня Олег Псюк опублікував звернення до слухачів щодо пісні. Зокрема, у рядку «Воля — це дівчина, що любить дім, тільки русским би не дала» автори «невдало скоротили слова, щоб вони влізли по звучанню», за що і вибачилися:

«Прошу поставитись з розумінням, тому що ми зі Skofka робили цей трек для вас, для України, і дуже дивно було б, якщо ми спеціально вирішили б вкласти такий поганий зміст і “вистрілити собі в ногу”. Знаєте, я розумію що для ЗМІ — це робота, на якій вони заробляють рейтинги та гроші, а для гейтерів — подарунок перед святами. Але для вас, наші свідомі слухачі, ми старались, і ви вирішуєте, що чути там, у тому доволі вже популярному рядку».

Гоня і Олег Псюк мають досвід у виступах на репбатлах. Зокрема Гоня неодноразово брав участь у онлайнбатлах: Pitbull Battle, «ПідБіт» та інші. В офлайн-форматі батлив проти Ozbroen на Rap Sox Battle, але відео так і не вийшло у мережу. Олег Псюк батлив ще під псевдонімом Псючий Син проти Nemo 322 на майданчику «Король Заходу».

Як відомо, гурт Kalush та репер Skofka представили спільний трек під назвою “Батьківщина”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни