Релокований бізнес: в Івано-Франківську тренерка з Харкова навчає дітей плавати

В Івано-Франківську працює сімейний клуб “H2O”, де діток навчає плавати знана тренерка з Харкова Світлана Селіванова. Жінка проводить курси плавання для діток з особливими потребами, а також заняття: аква-мама (плавання для вагітних) та аква-бебі (плавання для малючків). Частими гостями тут є дітки з особливими потребами. Плавання для них — це реабілітація.  10 Серпня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 335 Світлана Селіванова вже 12 років проводить реабілітації діткам з особливими потребами Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Після кожного тренування батьки кажуть, що є прогрес. Наталія Дичка, шукаючи найкращу реабілітацію та діагностику для своєї 5-річної доньки їздила до Норвегії, Швеції, Індії та Польщі. У Івано-Франківську, каже жінка, — найефективніше, йдеться на сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

“Ми сюди приходимо на аква-терапію, або як називається реабілітація у воді. Це фізичні вправи, які проводяться з дитиною, в якої є певні проблеми, у нашому випадку — це один з діагнозів ДЦП. І у воді ці всі вправи, які ми робимо на суші, відбуваються у вигляді забави та гри. Тут в комплексі, тому що дуже багато є додаткових матеріалів, сенсорних, доріжки, різні малі предмети, які використовуються для фокусування уваги, для координації руху, тут дуже багато різних матеріалів”, — розповідає мати юної відвідувачки комплексу Наталія Дичка.

Сама ж тренерка Світлана Селіванова вже 12 років навчає діток плавати та проводить реабілітації діткам з особливими потребами. Має різні здобутки, сертифікати, які підтверджують високу кваліфікацію плавчині та педагога. Оскільки перевезти з собою басейн, звісно ж, не могла, вирішила відродити тут власну справу. Тому винаймає басейн в “H2O”. Переїхавши до Івано-Франківська, жінка скористалася двома грантами, як ВПО-підприємиця. На грантові кошти закупила найнеобхідніше, що потрібно для навчання.

“Перший грант в нас був на обладнання. На те, що ми використовуємо при тренуваннях: гантелі, нудлси, іграшки, плотики. Все, на чому можна працювати. І важелі для діточок з особливими потребами, і звичайними діточками. Також завдяки гранту, у нас є таке обладнання, на якому ми роздруковуємо матеріали, які можемо давати батькам, тренерам і також використовувати під час занять. Це такі картки, коли приходять дітки з аутичними розладами, вони їх використовують. Це картки Пекса — вони друкуються, потім ламінуються і дитина, коли не розмовляє може жестами показати свої потреби”, — розповідає тренерка з плавання Світлана Селіванова.

Знаходиться дитячий оздоровчий комплекс H2O на Бельведерській, 25А. Тут раді бачити малюків від 3-х місяців, діток з особливими потребами та вагітних жінок для комплексу вправ курсу “Аква-мама”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни