Ректор Львівського медуніверситету виправдався за висловлювання про “жінок, які хочуть різати” – Новини України

Ректор Львівського медуніверситету виправдався за висловлювання про "жінок, які хочуть різати" - Новини України

Ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Борис Зіменковський відреагував на скандал, який спалахнув після його сексистських висловлювань та “жартів” над прізвищами студентів. Про це пише “УП.Життя”.

– Я нікому зі студентів нічого поганого не сказав. Я пожартував. Студенти моїх слів не чули. У мене сидів праворуч проректор і я тихенько їй говорив. Однак поряд був потужний мікрофон і вихопив, – заявив Зіменковський.

За його словами, з приводу прізвища педіатра “Вовкодав” він нібито тихенько промовив до своєї колеги “А діти не лякаються?”. Що стосується хірургів жіночої статі, ректор пояснив, що “жарт був не для широкої аудиторії та студентів”.

– Все ж таки хірургія – агресивна частина медицини. І не така проста. Я погоджуюсь, що жінка може все, як і чоловік. Але на мою думку в медицині є більш жіночі професії. Наприклад, кому подобається жіночий бокс? Втім, якщо хтось прийняв мої слова на свій рахунок, я перепрошую, – сказав він.

Борис Зіменковський висловив свою думку щодо розподілу випускників, який викликав критику з боку студентів та медичних працівників через його непрозорість та зміни правил у процесі. Він зазначив, що такий розподіл є “нормальним”. Однак він визнав наявність помилок як з боку деканату, так і студентів.

Ректор пояснив, що поточний розподіл місць для інтернатури є другим етапом, що базується на рейтингу студентів. Це означає, що студенти з найвищим рейтингом, визначеним їхніми балами, мають пріоритет у виборі місць для інтернатури. Крім того, студенти, які вивчали спеціалізацію “педіатрія”, також включені до загального списку розподілу місць, що також вплинуло на їх розподіл.

Йдеться про скандал, який вибухнув після відео, що з’явилося в мережі. На ньому під час розподілу студентів ректор насміхається з прізвища студентки і дивується тому, чому вона обрала хірургічний напрямок. Так, Зименовський запитав – “Жінка, хоче різати?”. Також він “жартував” над прізвищами студентів.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни