Рекрутери “Гвардії наступу” завітали на сесію Калуської міської ради

Рекрутери “Гвардії наступу” провели інформаційну кампанію під час сесії Калуської міської ради. У заході взяли участь представники Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України. 17 Березня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 737 Калушанам пропонують стати до лав 8 нових бригад “Гвардії наступу” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Депутатам і присутнім на сесії Калуської міської ради розповіли про рекрутингову кампанію “Гвардія наступу”, умови конкурсного відбору до штурмових бригад, про вимоги до кандидатів та процедуру подачі заявок, обговорили питання, якими найчастіше цікавляться вмотивовані добровольці, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську РДА.

Як відомо, Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають зміцнити наші сили під час майбутнього наступу. Формується 8 нових бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов».

Кістяк нових бригад складається з офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Бригади матимуть найсучасніше обладнання, техніку, зброю. Ці підрозділи складатимуться виключно з добровольців. Для всіх добровольців “Гвардії наступу” збережуться пільги, передбачені для військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів.

Під час кампанії «Гвардія наступу» людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу — українських захисників.

Підрозділи пройдуть підготовку, будуть добре оснащені й лише після цього відправляться звільняти території. Період підготовки кандидатів триватиме 2-4 місяці.

Щоб вступити до одного з підрозділів “Гвардії наступу”, необхідно звернутися в Центр надання адміністративних послуг, що в Калуші на вул. Богдана Хмельницького, 52.

Також подати заявку можна через сайт “Гвардії наступу”.

Гаряча лінія “Гвардія Наступу” — 0 800 10 00 20.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни