Разом з Україною в непростий час. Засновник “Ґудвеллі Україна” взяв участь в аукціоні для ЗСУ

Минулого тижня у місті Галич відбувся ІІІ благодійний аукціон на підтримку Збройних Сил України. 11 Вересня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 672 Гість благодійного аукціону на підтримку ЗСУ Том Аксельгаард та голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На аукціоні представили близько 40 різних лотів, які надали сім’ї воїнів, прикарпатські митці, доброчинці, представники духовенства. За підсумками аукціону отримали 2 мільйони гривень, які будуть використані для підтримки українських захисників.

Том Аксельгаард, засновник провідної агрокомпанії краю “Ґудвеллі Україна” та Почесний консул України в місті Оутруп (Данія), який відвідував Прикарпаття в цей час в рамках діяльності благодійного проєкту “Help Ukraine Now”, також був гостем аукціону.

“Наша компанія і Том долучилися до торгів і зробили свій внесок у перемогу України”, — інформує пресслужба “Ґудвеллі Україна”.

Довідка. “Project: Help Ukraine NOW” — данський проєкт засновника провідної агрокомпанії краю “Ґудвеллі Україна” Тома Аксельгаарда.

Мета “Project: Help Ukraine NOW” — максимально допомогти українцям, зокрема у напрямках підтримки прихистків, придбання генераторів, психологічної реабілітації для дітей та підтримки соціальних їдалень, де безплатно можуть харчуватися внутрішньо переміщені особи.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни