Раміна Есхакзай про YouTube-канал: “Ходят слухи” скоро завершить своє існування – Новини України

Раміна Есхакзай про YouTube-канал: "Ходят слухи" скоро завершить своє існування - Новини України

Фото: особистий архів Раміни Есхакзай

Український блогер та інтерв’юер Раміна Есхакзай змінить назву YouTube-каналу “Ходят слухи”, на який підписано понад 1,2 млн людей. За словами журналістки, до цього її підштовхнули події у країні, а також матеріал, який вона публікує із початку повномасштабної війни.

– «Ходят слухи» скоро завершить своє існування, і буде канал Раміни Есхакзай. Справа в тому, що я закінчила на «слухах» десь роки два тому, і якось не замислювалася над тим, щоб змінити назву каналу. А зараз, коли я прошу у військових інтерв’ю, вони дивляться на канал – а там назва «Ходят слухи». І мені доводиться пояснювати, що це просто назва, ніякі це не чутки. Назва каналу вже втратила свою актуальність, це вже недоречно. Тому з нового року зміню назву каналу і – в нове плавання, – розповіла Раміна в інтерв’ю “КП в Україні”.

Есхакзай продовжує знімати випуски та робити спецпроекти, зняті на деокупованих територіях, незважаючи на те, що зменшилася монетизація, кількість реклами, а також сам заробіток з платформи.

– До війни, щоб все робити якісно, не скорочувати зарплати, мені потрібно було приблизно 8-10 тисяч доларів на місяць. В перші місяці війни 12 тисяч доларів просто пішли на зарплатні. Зараз живу за рахунок реклами в Інстаграмі. Перші півроку її взагалі не було, зараз є, але дуже мало. На YouTube рекламу беруть декілька рекламодавців, за що їм дуже дякую. Зараз з монетизацією і рекламою заробіток в три рази менший, – зазначила журналіст.

Раміна створила YouTube-канал “Ходят слухи” у травні 2018 року. Канал набрав понад підписників передплатників за два роки, зробивши Есхакзай одним із найпопулярніших інтерв’юерів українського YouTube. З початку повномасштабної війни в Україні журналістка засудила агресію РФ і перепросила в глядачів вибачення за те, що раніше співпрацювала з росіянами.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни