Ракетний удар в Івано-Франківський аеропорт: військова прокуратура розпочала кримінальне провадження

На Львівщині збройні сили РФ нанесли авіаудар по Міжнародному центру миротворчості та безпеки.

Відтак, відповідні органи розпочали кримінальне провадження.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у військовій і оборонній сфері Західного регіону.

За процесуального керівництва Львівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону розпочали досудове розслідування за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків, а також ведення агресивної війни (ч. 3 ст. 110 та ч. 2 ст. 437 КК України).

За даними слідства, 13 березня 2022 року приблизно о 5:30 год збройні сили російської федерації завдали ракетного удару по Міжнародному центру миротворчості та безпеки, що на Львівщині, та об’єктах військової частини.

Внаслідок обстрілу інфраструктура частково пошкоджена. Відомості про потерпілих встановлюються.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ у Львівській області.

Також нагадаємо, що сьогодні приблизно о 6:45 год в м. Івано-Франківськ збройні сили Російської Федерації завдали ракетного удару по військовому аеродрому та об’єктах військової частини. Внаслідок обстрілу інфраструктура військової частини пошкоджена. Жертв немає.

За даним фактом розпочали досудове розслідування (ч. 3 ст. 110 КК України). Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону, досудове розслідування – Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Фіртка нагадує, що правоохоронці та міська влада звертаються до мешканців міста з проханням відповідально поставитися до прохання не опубліковувати у відкритому доступі фото та відео з моментами вранішнього обстрілу Івано-Франківська.

Також раніше очільник міста вкотре звернувся до мешканців громади, котрі проживають поблизу аеропорту, за можливості переїхати.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни