Ракетний удар по Кривому Розі. Число жертв зросло до п’яти – Новини України

Ракетний удар по Кривому Розі. Число жертв зросло до п'яти - Новини України

Фото: t.me/tymoshenko_kyrylo

У Кривому Розі помер один із постраждалих внаслідок удару ракети по житловому будинку 16 грудня. Таким чином, кількість жертв зросла до п’яти осіб. Про це повідомляє “Супільня ” з посиланням на місцевих лікарів.

За словами медиків, чоловіка після евакуації доставили до операційної. Однак, незважаючи на зусилля лікарів, постраждалий помер. Наразі в медичній установі перебувають ще троє постраждалих внаслідок ракетного удару.

– Ще один поранений – у відділенні політравми у стані середньої тяжкості. Дві жінки – у відділенні щелепно-лицьової хірургії. Усі прооперовані, – зазначили медики.

Масованого ракетного удару по Кривому було завдано російськими військами вранці, 16 грудня. В результаті одна з ракет потрапила до багатоповерхового житлового будинку. Жертвами удару всього стали чотири особи, ще 13 отримали поранення. Серед постраждалих – четверо дітей, 7-річна дівчинка перебуває у лікарні у тяжкому стані. Сьогодні вранці місцева влада повідомляла про чотирьох загиблих, зокрема 1,5-річну дитину, тіло якої дістали з-під завалів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни