Рада отримала подання Шмигаля про призначення трьох міністрів – Новини України

Рада отримала подання Шмигаля про призначення трьох міністрів - Новини України

Фото: t.me/Denys_Smyhal

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вніс на розгляд Верховної Ради трьох кандидатів на посади міністрів. Про це представник уряду в парламенті Тарас Мельничук повідомив у своєму телеграм-каналі.

– У Верховну Раду України надійшли подання Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. про призначення: Федорова Михайла Альбертовича на посаду Віце-прем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністра цифрової трансформації України; Лісового Оксена Васильовича на посаду Міністра освіти і науки України; Камишіна Олександра Миколайовича на посаду Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України, – написав Мельничук.

Народний депутат Олексій Гончаренко повідомив у своєму телеграм-каналі, що парламент має розглянути кадрові призначення на найближчому засіданні.

Раніше в понеділок Верховна Рада підтримала відставку міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна та віцепрем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

17 березня низка нардепів повідомили про відставку Сергія Шкарлета та назвали можливого кандидата на його місце – директора Малої академії наук Оксена Лісового. 18 березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив це. Він також повідомив, що Рябікіна замінить ексголова Укрзалізниці Олександр Камишин, а повноваження Михайла Федорова розширять.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни