Путін звільнив Суровікіна і призначив замість нього Герасимова – Новини України

Путін звільнив Суровікіна і призначив замість нього Герасимова - Новини України

Сергія Суровікіна розжалували з посади командувача об’єднаного угрупування військ в Україні. Замість нього обійняв посаду начальник Генерального штабу Росії Валерій Герасимов. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони країни.

– 11 січня 2023 року міністром оборони Російської Федерації генералом армії Сергієм Шойгу зроблено нові призначення керівництва Спеціальною військовою операцією. Командувачем об’єднаного угрупуванням військ (сил) призначено начальника Генерального штабу ЗС РФ генерала армії Валерія Герасимова, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили у російському відомстві, звільнений Суровікін тепер призначений на посаду заступника командувача військ в Україні. Також посаду заступників Герасимова обійняли головнокомандувач Сухопутними військами РФ генерал Олег Салюков та заступник начальника Генерального штабу ЗС РФ генерал-полковник Олексій Кім.

Причиною ротації в російському Міноборони “розширення масштабу розв’язуваних завдань” та “необхідністю організації більш тісної взаємодії видів та пологів військ”. Також у російському відомстві вважають, що ця кадрова перестановка стане “підвищенням рівня керівництва спецоперацією “.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни