Путіну, схоже, знову не вдалося вмовити Лукашенка вступити у війну, — ISW – Новини Галича

Вчора, 19 грудня, Володимир Путін завітав до Олександра Лукашенка.

Американський Інститут вивчення війни (ISW) у черговому зведенні висловлює припущення, що російському лідеру Володимиру Путіну на зустрічі у понеділок знову не вдалося вмовити правителя Білорусі Олександра Лукашенка вступити у війну з Україною, передає УНН.

Раніше ISW оцінювало, що Лукашенко використовує риторику захисту білоруських кордонів від Заходу та НАТО, намагаючись уникнути участі у російському вторгненні в Україну.

Лукашенко також використовував подібні натяки про можливе розміщення ядерної зброї в Білорусі 17 лютого в контексті стверджуваної агресії Заходу.

В решті зведення ISW переказує для своєї, американської аудиторії повідомлення з обох сторін про становище на фронті і в тилу. Інститут, зокрема, зазначає, що росіяни, з одного боку, втратили деякі позиції на південь від Бахмута, а з іншого, згідно з результатами геолокації, займають позиції вже в межах міста, на самій його околиці.

Олександр Лукашенко заявив, що в Білорусі, відтепер, на бойове чергування стали передані Росією ракетні комплекси “Іскандер” та системи ППО.

Він також назвав себе і свого колегу — Володимира Путіна “агресорами та найтоксичнішими людьми на планеті”.

Читайте також: Путін вирішив дарувати “героям війни” землю в Криму, – ЗМІ

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни