Путін доручив Шойгу підготувати доповідь про забезпечення російської армії на війні проти України – Новини Галича

Російський диктатор Володимир Путін доручив міністру оборони Росії до 1 лютого подати доповідь про забезпечення армії РФ, яка воює проти України.

Про це пише УНН з посиланням на росЗМІ.

Згідно з дорученням, міністерство має доповісти про забезпечення військових частин та підрозділів ЗС РФ озброєнням, військовою, спеціальною технікою та матеріальними засобами і ресурсами, у тому числі екіпіруванням та спорядженням. Крім цього, мають надати інформацію забезпечення окупантів засобами індивідуального бронезахисту, маскування та мобільними засобами розвідки.

Також Путін вимагає відзвітувати про заходи, які вживаються для поліпшення роботи міноборони РФ в цій сфері. Повідомляється, що доповідь має бути представлена до 1 лютого, відповідальним призначено голову міністерства Сергія Шойгу.

У жовтні 2022 року Генштаб ЗС України повідомив, що мобілізовані в Росії повинні купувати за власний кошт екіпірування. В одному з військових училищ форму отримали не більш ніж половина мобілізованих. Залишалося проблемним питання забезпечення мобілізованих шоломами та бронежилетами.

Нагадаємо, Путін спробує розпочати новий наступ, – Генсек НАТО

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни