Пташка опублікувала перше повідомлення після звільнення з полону – Новини України

Пташка опублікувала перше повідомлення після звільнення з полону - Новини України

Фото: instagram.com/mad_birdie31

Парамедикиня Катерина Поліщук із позивним Пташка, яку разом із більш ніж 200 іншими українськими захисниками Маріуполя звільнили з полону, знову збирається боротися з російською окупацією. Про це вона написала у соціальній мережі.

– Це був початок. А тепер я вдома. І все на світі потрібно пережити, і кожен фініш – це по суті старт. Кожен захисник Маріуполя повернеться додому. Кожен клаптик української землі буде відвойований. Ми повернулися, щоб боротися далі! – написала вона на своїй сторінці в instagram і додала фото на тлі українського прапора.

Катерина подякувала всім за вітання, теплі слова та за свободу. Вона запевнила, що незабаром знову повернеться до свого і наближатиме українську перемогу.

– Зализуємо рани і до ладу. Якщо я перестану посміхатися, то померла. Я в Україні, ми зробили це разом. Але це все лише початок, – наголосила вона.

Пташка разом із маріупольським гарнізоном у травні потрапила в полон Росії після виходу із заводу “Азовсталь”. Поліщук стала відомою на весь світ, після того, як у мережі з’явилися відео, на яких “Пташка” співає українських пісень у підвалах “Азовсталі”. Таким чином наші захисники та захисниці підтримували один одного, перебуваючи під обстрілами росіян.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від birdie mad (@mad_birdie31)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни