Прикарпатців, які до смерті побили чоловіка, отримали від 11 років ув’язнення – Новини Галича

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок двом прикарпатцям, які до смерті побили чоловіка.

2 жовтня 2015 року протягом вечора двоє обвинувачених розпивали спиртні напої м. Коломиї, в ході чого один чоловік поскаржився іншому на невідомого чоловіка, який протягом дня турбує його постійними телефонними дзвінками й нецензурною лайкою. Під час розпиття спиртних напоїв обвинувачений почав телефонувати до невідомого з мобільного телефона товариша, щоб з’ясувати причини дзвінків, однак змістовної розмови не відбулось, що надзвичайно розлютило чоловіка.

Врешті чоловіки домовились про зустріч з невідомим. Близько півночі чоловіки зустрілись на перехресті вулиць Хмельницького та Петлюри в м. Коломия з невідомим, який виявився їх спільним знайомим. Розмова швидко перейшла у сварку та бійку. Чоловіки повалили знайомого на землю і завдавали ударів руками і ногами, а також палицею, яку заздалегідь принесли із собою, повідомляє пресцентр суду.

При цьому, обвинувачені, за попередньою змовою між собою, умисно нанесли потерпілому не менше 35 ударів, з них не менше 11 – в голову.

Після спричинення численних тілесних ушкоджень обвинувачені з місця події втекли, залишивши потерпілого лежати на землі, розуміючи, що від згаданих отриманих ударів та травм потерпілий не виживе.

Побитого потерпілого виявили перехожі, які викликали швидку медичну допомогу. Після доставки потерпілого до Коломийської ЦРЛ останній цього ж дня від отриманих ушкоджень помер.

Після спричинення тілесних ушкоджень один із нападників забрав його телефон вартістю 500 гривень.

Один із нападників частково визнав вину. Він заначив, що під час досудового слідства на нього здійснювався працівниками поліції психологічний тиск, його били по голові, щоб примусити давати покази, якими він себе оговорив, а саме, що бив потерпілого, хоча насправді цього не робив однак з скаргою особисто не звертався, як і не звертався його захисник.

Інший обвинувачений повідомив, що биту взяв для самооборони і наносив потерпілому удари через те, що у останнього в руках був ніж.

Матір убитого повідомила в суді, що бачила відеозапис з камер відеоспостереження, на якому видно, що її син зустрівся з двома чоловіками біля кафе, як вони зайшли в кафе та вийшли, а потім разом переходили дорогу. Вказала, що обвинувачені не надали допомоги її сину на місці скоєння кримінального правопорушення, незважаючи на те, що мали таку можливість. Просить суд суворо покарати обвинувачених.

Суд визнав чоловіків винуватими. Один із них отримав 11 років ув’язнення, при цьому йому зарахували строк попереднього ув’язнення з 8 жовтня 2015 року з часу його фактичного затримання до 31 липня 2020 року з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі. Інший отримав остаточне покарання у вигляді 14 (чотирнадцять) років 4 (чотири) місяці позбавлення волі.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

До теми: На Прикарпатті виявили водія з підробленими документами

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни