Прописловий пилолос: особливості використання

Будівельні пилососи – незамінний інвентар у ремонті приміщення. Вони виконують завдання, які не під силу звичайній побутовій техніці. Вироби можна придбати в спеціальному магазині будівельних пилососів або взяти в оренду.

Для чого потрібен прописловий пилолос?

Найчастіше промислові пилососи використовують у таких випадках:

  1. Обробка матеріалів. Під час роботи з електроінструментами весь пил і сміття розлітаються по кімнаті. Прибрати їх можна за допомогою будівельного пилососа.
  2. Штроблення або шліфування. У процесі утворюється хмара пилу, яку легко прибрати пристроєм, що постійно працює.
  3. Ремонтні роботи. Тут необхідно враховувати, як чистоту ремонтованого приміщення, так і готових кімнат. Поширення бруду по відремонтованих кімнатах може зіпсувати оздоблення.
  4. Будівельні майданчики. Широкий вибір техніки дає змогу підібрати потрібний обсяг бака. Що він більший, то більший об’єм сміття, що видаляється. Звичайно, будівельний пилосос має високу ціну. Але він просто необхідний у будівельних роботах.

Чому не можна використовувати звичайну побутову техніку?

Найчастіше, у спробах заощадити, люди користуються підручними засобами. Так, деякі віддають перевагу побутовому пилососу перед будівельними.

Але це докорінно неправильно з таких причин:

  • Побутові моделі не витримують постійного навантаження. Вони можуть просто зламатися.
  • Прибирання будівельного сміття побутовим пилососом може спровокувати засмічення і вихід з ладу двигуна.
  • Звичайні пристрої вимагають постійної заміни мішків і чищення фільтра. Це значно зменшує ефективність роботи.
  • Використання побутового пилососа в будівництві загрожує поломкою виробу.

Особливості використання промислового пилолоса

Будівельні пилососи видаляють з робочої поверхні пил, дрібне і велике сміття. Вони мають високу потужність і великий об’єм бака, що вміщує від 20 до 100 л залежно від моделі. Крім того, видаляти можна не тільки тверді уламки, а й рідкі речовини – це не завдасть техніці шкоди.

Пилосос можна підібрати відповідно до розмірів приміщення. Він може бути компактним або розширеним. Також різняться матеріали виготовлення. Це може бути пластик або метал.

Прописловий пилосос незамінний у ремонті. Він призначений для високих навантажень і не ламається навіть від уламків бетону. Крім того, всі вироби мають довгий кабель живлення, що дає змогу використовувати їх у будь-якому місці приміщення без перемикання в іншу розетку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни