Прокуратура звернулася до суду, щоб облаштувати в Калуші сховище на 500 осіб

Уповноваженими органами належних заходів щодо зобов’язання балансоутримувача привести захисну споруду у стан готовності до використання не вживалися, наголошують в прокуратурі. 23 Березня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 746 Ілюстроване фото. Захисна споруда розташована у Калуші на вул. Виговського, загальною площею 434,1 кв. метра Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Захист цивільного населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок воєнних дій, є одним із найактуальніших питань у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, акцентують в Калуській окружній прокуратурі, інформують “Вікна”.

Прокурори встановили, що, не зважаючи на те, що Указом Президента України від 06.02.2023 року №58/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», продовжено строк дії воєнного стану в Україні строком на 90 діб, окремі власники та балансоутримувачі споруд цивільного захисту до цього часу не вжили достатніх заходів щодо приведення в стан готовності захисних споруд цивільного захисту. А це створює загрозу для життя людей.

Перебування захисної споруди в приватній власності не звільняє власника майна від обов’язку утримання об’єкта в належному для користування всіма членами територіальної громади стані.

На усунення виявлених порушень закону Калуська окружна прокуратура пред’явила до Івано-Франківського окружного адміністративного суду позов про визнання протиправної бездіяльності Товариства з обмеженою відповідальністю та зобов’язання його вжити заходів щодо приведення у належний технічний стан і готовність до захисту населення захисної споруди, яка розташована у Калуші на вул. Виговського, загальною площею 434,1 кв. метра, яка відповідно до паспорта сховища вміщає 500 осіб.

Ухвалою суду від 13 березня 2023 року відкрито провадження у справі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни