Прогноз погоди в Івано-Франківську та області на тиждень

Останній тиждень липня буде в Україні по літньому теплим. Короткочасні опади змінюватимуться сонячною погодою. Атмосферний тиск не перевищуватиме норму. Вологість перебуватиме в межах 65-90%. Сильних поривів вітру не очікується. Максимальна швидкість вітру становитиме 3,5 м/с. Прогноз погоди від синоптиків ресурсу Мета.юа на цей період порадує тих, хто планує відпочинок за містом.

Погода в Івано-Франківську та області

В Івано-Франківську та області з 26 липня по 2 серпня денна температура повітря становитиме 24-26 ℃.  Лише у четвер 27 липня в регіоні пройдуть зливи і вдень похолодає до 15 ℃. Ночами стовпчики термометрів у місті та області опускатимуться до 13-15 ℃.

30 липня можливий короткочасний дощ. В інші дні синоптики прогнозують хмарність з проясненнями. Швидкість вітру збільшуватиметься до 3-3,5 м/с.

Погода в Закарпатській області

На жителів Закарпатської області з 26 липня до 2 серпня чекає хмарна, але дуже тепла погода. У денні години температура підвищуватиметься до 27-28 ℃, а ночами знижуватиметься до 17-18℃.  Найсонячніший день очікується 28 липня. Погода буде сонячною і безвітряною. Збільшення швидкості вітру понад 2,5-3м/с синоптики не прогнозують.

Погода в Чернівецькій області

У Чернівцях та області з 26 липня до 2 серпня не прогнозується сильних опадів. Короткочасний дощ можливий тільки 27 липня. В інші дні буде хмарно з проясненнями. Що стосується денної температури, то вона підніматиметься до 28-30 ℃. Істотно прохолодніше буде в нічний час – 18-19 ℃.  Сильного вітру синоптики не обіцяють. Максимальна його швидкість сягне в цей період 1,8-2,4 ℃.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни