Прогноз погоди в Україні на 17 листопада: мокрий сніг та мороз – Новини України

Прогноз погоди в Україні на 17 листопада: мокрий сніг та мороз - Новини України

Фото: https://pixabay.com/users/pasja1000-6355831/

Сира, холодна погода, з дощем та снігом, зробила перший крок до свого закінчення – вона настала. У четвер 17 листопада Україна опиниться у владі мокрого снігу та дощу. Про яку температуру повітря можна говорити? Найсумніше ситуація виглядає в Житомирі, Київ, Чернігові та Сумах : -1…+2. Відчуватися це буде, природно, нижче. На заході країни вдень до +3 ( Ужгород +7… +9). У центрі +5…+6. Краще ситуація виглядає на півдні (+8…+10) та сході (+7…+9).
Нічні показники не кращі: від -1 на півночі країни до +6 на Півдні.

Вітер північно-східний 7-12 м/с.

Рису під усім цим підводять народні прикмети. 17 листопада наші предки відзначали день пам’яті пресвітера Ермея та резюмували: «Єрема – сиди вдома». Не тому, що так чудово відзначали, а тому, що за вікном стояла мерзопакостна погода. Ні додати, ні зменшити. Але додамо…

Туман 17 листопада, до відлиги, а іній на деревах та траві – до холодів. Вдалині ліс почорнів – чекай на відлигу. Якщо, звісно, він чорний не від пожежі. Літаючий комар у цей день – до швидкої відлиги. Або до малярії. Зустріти письменника Андрія Кокотюху – відзначати його 52-річчя. Зустріти письменницю Софію Андрухович – відзначати її 30-річчя.

Не любите читати – пошукайте відомого футболіста Романа Зозулю, відзначте його 33-річчя, і разом із ним допомагайте ЗСУ.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни