Продуктові набори для потребуючих – Новини Івано-Франківська

Крім виконання основних функцій департаментом соціальної політики проведено телефонні опитування осіб з інвалідністю, людей які перебувають в складних життєвих обставинах, жителів Івано-Франківської міської територіальної громади, щодо потреби в продуктах харчування та засобах першої необхідності.       

В перші ж дні від початку війни департаментом соціальної політики організовано роботу щодо надання допомог продуктами харчування особам з інвалідністю, людям які перебувають в складних життєвих обставинах, жителям Івано-Франківської міської територіальної громади.

 

–  Сформовано та надано 700 продуктових наборів, які  закуплено з коштів бюджету  міської територіальної громади.

       Працівниками департаменту доставлено продуктові набори особам з інвалідністю 1-ї, 2-ї групи, та сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах по мікрорайонах міста.

 

За сприяння заступника міського голови Олександра Левицького департамент систематично отримує різноманітну допомогу .

Працівники департаменту всю отриману допомогу фасують, формують та роздають набори, необхідні речі біженцям та переселенцям, малозабезпеченим багатодітним сім’ям, пенсіонерам та одиноким жителям територіальної громади, відповідно до звернень та поданих заявок.

        Також працівники департаменту організували благодійний збір речей, продуктів, засобів гігієни, залучено благодійників із закордону, отримано благодійну допомогу від іноземних спонсорів для потребуючих мешканців міської територіальної громади та внутрішньо переміщених осіб та сімей.

 

05.03.2022 року відповідальною особою за проектну діяльність департаменту заповнено заявку на доставку гуманітарної допомоги від HumanitarianNovaPOSHTA, а 12.03.2022 департаментом отримано 1224 кг гуманітарної допомоги від Humanitarian Nova POSHTA. Відібрано медикаменти, одяг для медперсоналу передано управлінню охорони здоров’я, Першому добровольчому хірургічному шпиталю міста Івано-Франківськ.

14.03.2022 року заявку подано наступну заявку та організовано подання заявок структурними підрозділами( МЦСССДМ, Територіальний центр, БНП).

 

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради 06.03.2022 року отримав гуманітарну допомогу, а саме: памперси, вологі серветки, дитяче харчування, медикаменти, катетери, продукти харчування (молоко, рис, макарони, печиво, соки) та ін. Допомогу в м. Івано-Франківськ доставив Василь Гой від родичів працівників, що працюють в м. Перуджа, Італія.

07.03.2022 року департамент передав Першому добровольчому хірургічному шпиталю міста Івано-Франківськ, очолюваному Станіславом Онищуком, перев’язувальний матеріал (стерильний та нестерильний), відібраний із отриманої гуманітарної допомоги.

07.03.2022 року працівником, як фізичною особою заповнено заявку на надання допомоги від фонду Unchain.Fund, а 09.03.2022 року отримано 20 000,00 грн та витрачено для закупівлі продуктів харчування (олія, гречка, крупи). Працівниками здійснено закупівлю та видачу продуктів потребуючим. 11.03.2022 року сформовано та подано звіт до фонду, а також нову на надання допомоги для закупівлі бензину. 17.03.2022 року отримано 20 тис. грн. та заправлено 12 автомобілів, які постійно розвозять допомогу потребуючим по мікрорайонах міської територіальної громади.

12.03.2022 року до департаменту було доставлено гуманітарну допомогу із закордону, організовану одним з працівників, а саме: одяг, дитячі речі та ін.

 

   Станом на 20.03.2022 року  із отриманої благодійної допомоги сформовано та роздано  :

– 770 продуктових наборів  найбільш потребуючим жителям Івано-Франківської міської територіальної громади;

– 121 внутрішньо переміщеній сім’ї надано продуктові набори;

– 93 сім’ям засоби  гігієни;

–  88  сім’ям одяг.

 

 

Продуктові набори для потребуючих

 

Продуктові набори для потребуючих

 

Продуктові набори для потребуючих

 

Продуктові набори для потребуючих

 

 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни