Про головне у Коломийській громаді станом на 7 березня

Новини

Про головне у Коломийській громаді станом на 7 березня

Сьогодні

Сьогодні в Коломийській районній військовій адміністрації відбувся брифінг щодо загальної ситуації на Коломийщині.
Міський голова Богдан Станіславський за результатами брифінгу подає основну інформацію по нашій громаді:

“Йде 12 день, відколи звичне життя повністю змінилось і перед нами з’явились нові завдання. Важливо те, що ми їх виконуємо. Зберігаємо спокій та не панікуємо. Треба продовжувати у такому ж дусі.

У Коломийській громаді утворився потужний волонтерський рух. Він знаходиться не тільки у спорткомплексі «Локомотив» чи Народному домі. У кожному селі, школі, садку та багато де люди самоорганізувались та волонтерять. Роблять все, що можуть. Хотілося б відзначити те, що зараз ми ремонтуємо військову техніку, яка зразу відправляється у зону бойових дій до нашої 10-ої гірсько-штурмової бригади.

Місто живе у звичному режимі. Всі комунальні служби працюють, а комунальні послуги надаються.

Прошу наш бізнес, який призупинив роботу, відновити її. Ми у тилу, нам треба нормально працювати, щоб забезпечувати життєдіяльність країни. Податки та комуналка мають сплачуватися, люди повинні отримувати зарплати. На днях відновив роботу завод «Леоні» та низка інших підприємств. Звертають до інших представників бізнесу: відкривайтесь та працюйте.

Дякую всім мешканцям Коломийської громади за самоорганізацію та велику допомогу військовим і вимушеним переселенцям. Але з кожним днем ми маємо ставати ще сильніші та ще організованіші у всіх напрямках заради нашої України”.


"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни