Прикордонники затримали двох жителів Франківщини та одного волинянина, які намагалися нелегально перетнути кордон

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Держприкордонслужба України — Західний кордон

Двоє жителів Івано-Франківщини та один волинянин намагалися нелегально виїхати за кордон. Чоловіків затримали на пункті пропуску "Лужанка" з підробленими документами про інвалідність. Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Як йдеться у дописі, фальшиві документи про інвалідність виявили у 47-річного жителя Івано-Франківщини. Він намагався виїхати в Угорщину. Чоловік стверджував, що є інвалідом III групи та надав пенсійне посвідчення.

"Під час поглибленого вивчення документа було встановлено невідповідність фонової сітки та люмінесценції встановленому зразку. Згодом в обласному управлінні Пенсійного фонду підтвердили, що цій особі посвідчення не видавали", — повідомляють прикордонники.

Наступного дня ще двоє чоловіків з такими ж підробленими пенсійними посвідченнями спробували перетнути кордон.

"21-річний волинянин та 24-річний іванофранківець також стверджували, що є інвалідами III групи. У пункт пропуску "Лужанка" вони прибули з різницею в одну годину. За допомогою спеціальних технічних засобів прикордонники встановили, що надані документи є підробкою", — йдеться у дописі.

Прикордонники передали чоловіків поліцейським та скерували їм повідомлення про виявлення ознак злочинів, передбачених ч. 4 ст. 358 та ст. 336 ККУ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни