Прикордонники пропускають співгромадян, які біжать з окупації, на всіх ділянках кордону – Новини України

Прикордонники пропускають співгромадян, які біжать з окупації, на всіх ділянках кордону  - Новини України

Фото: /12425

Українські прикордонники пропускають на територію України всіх співгромадян, які біжать з окупації, де б вони не намагалися перетнути кордон. Українців пропускають навіть через “закриті” з початку широкомасштабного вторгнення КПП на кордоні з Білоруссю і РФ. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

– З початку повномасштабного вторгнення РФ до України усі пункти пропуску на кордоні з Росією та Білоруссю закриті, там не здійснюються пропускні операції. Водночас, Україна робить все можливе, щоб її громадяни повернулися додому. Особливо ті, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях і не мають змоги виїхати з них (у напрямку на підконтрольні уряду України території), враховуючи, що цей рух досить утруднений. Багато людей були змушені виїхати на територію Росії, а надалі повертатися додому, в тому числі через Білорусь. Тому Україна загалом і прикордонники, зокрема, забезпечують допуск на території країни всіх громадян України, де б вони не намагалися перетнути кордон. Чи то в Сумській області, чи на інших напрямках, у тому числі і на кордоні з Білоруссю, – зазначив Демченко.

За його даними, за час повномасштабної війни прикордонники забезпечили допуск на територію України понад 19 тис наших громадян, які поверталися через територію Росії або через територію Білорусі різними ділянками кордону. Він порадив громадянам мати при собі бодай якісь документи, які підтверджуватимуть особу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни