“Прикарпаттяобленерго” отримало Starlink

Завдяки Львівському ІТ-кластеру Прикарпатський регіон буде мати якісний зв’язок. 18 Жовтня, 2022, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 179 АТ «Прикарпаттяобленерго» – це мережа з 7 філій та центральним офісом в Івано-Франківську.

Для забезпечення основної діяльністі АТ «Прикарпаттяобленерго», що здійснює розподіл електроенергії споживачам на території Івано-Франківської області, компанія отримала комплект супутникового інтернет-зв’язку Starlink, повідомляють “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську державну адміністрацію.

Завдяки Львівському ІТ-кластеру, який і раніше передавав термінали Starlink спільно з USAID для Івано-Франківської обласної військової адміністрації, Прикарпатський регіон буде мати якісний зв’язок.

Заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник зауважив, що в умовах воєнного стану є дуже важливим забезпечення критичної інфраструктури безперебійним інтернет-покриттям. Оскільки Starlink не залежить від традиційної інтернет-інфраструктури і його не можна легко відключити, він більш стійкий до кібератак. 

Зазначимо, за даними на офіційному сайті  АТ «Прикарпаттяобленерго», мережеве господарство налічує: 26255,2 км повітряних та кабельних ліній, 6723 трансформаторних підстанцій. За рік через електромережі АТ “Прикарпаттяобленерго” передається майже 2 млрд. 665 млн. 488 тис. кіловат-годин електроенергії. Територія ліцензованої діяльності — 13,9 тис. кв. км. 

Додамо, що АТ «Прикарпаттяобленерго» — це мережа з 7 філій та центральним офісом в Івано-Франківську. Загальна чисельність працівників налічує понад 3 тисяч осіб, які професійною командою енергетиків-однодумців ставлять за мету – нести світло в кожну оселю.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни