«Прикарпаттяобленерго» оновило графіки аварійних вимкнень

Вказаний час вимкнень може збільшуватись до однієї години, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань. 27 Жовтня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 596 Зверніть увагу, що черги, які діяли раніше, змінені.

Оновлені графіки подані із доповненим переліком адрес, а також орієнтовними періодами вимкнень у годинах, повідомляють “Вікна” з посиланням на фейсбук-сторінку голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук.

Знайти їх можна на стартовій сторінці сайту обленерго під кнопкою «Графіки аварійних вимкнень».

Зверніть увагу, що черги, які діяли раніше, змінені. Тому прикарпатцям радять ще раз знайти свою адресу вже у нових групах. Також у графіках вказані орієнтовні години знеструмлень. Тривалість вимкнень збільшилась до 4 годин.

Вказаний час вимкнень може збільшуватись до однієї години, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань. Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах. Це теж може збільшити перерву у відновленні електропостачання.

Аби визначити, до якої групи у графіку належить ваше помешкання, ви можете завантажити і переглянути файли з переліком населених пунктів та вулиць, які віднесені до 1, 2, 3 та 4 групи відповідно.

Графіки розбиті на дні і години, але це не означає, що у вказані періоди щодня не буде світла. Це залежить від розпорядження НЕК «Укренерго» та оперативної ситуації в енергосистемі України. Для зручності ви маєте знати можливий час вимкнення. У вказані для вашої групи години потрібно бути готовим до того, що електроенергія може зникнути.

Як ще інформуватимуть мешканців про вимкнення? На стартовій сторінці сайту компанії, під кнопкою «Немає світла»-«Графіки аварійних вимкнень» у тестовому режимі працює сервіс, у якому в режимі реального часу буде висвітлена інформація про вимкнення, тобто за допомогою цього сервісу можна буде побачити, де застосовані вимкнення в той самий момент. Також цю інформацію можна буде побачити у чат-боті Viber.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни