Прикарпаттяобленерго для користувачів змінило правила подачі показників лічильника

З 4 вересня 2022 року диспетчери кол-центру АТ «Прикарпаттяобленерго» припиняють прийом показів лічильників електроенергії від побутових споживачів. Таке рішення було прийняте для того, щоб розвантажити телефонні лінії для екстреного зв’язку, від якого залежить життя та здоров’я прикарпатців: повідомлень про обірвані проводи, аварійні вимкнення, поломки енергообладнання під напругою, небезпеки ураження струмом тощо. 24 Вересня, 2022, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 568 Ілюстроване фото. Користувач може обрати зручний для себе спосіб подачі показників лічильника.

Прикарпатцям слід обрати для себе зручний дистанційний спосіб передачі показів, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу АТ «Прикарпаттяобленерго».

  • через viber –бот. Для цього у Viber введіть слово Прикарпаттяобленерго. Далі розпочніть процедуру реєстрації;
  • через «Персональний кабінет споживача»  на сайті обленерго або за посиланням https://my.oe.if.ua/ ;
  • через SMS повідомлення (згідно тарифу Вашого оператора) на номер 2909 у форматі:  945, номер особового рахунку, показник, де 945 — код АТ «Прикарпаттяобленерго», а номер особового рахунку та 4 останні цифри з лічильника через пробіл після коду. Або для двозонних лічильників 945, номер особового рахунку й показник день/показник ніч;
  • зателефонувавши в Кол-центр  за номером 0800-50-40-20 з мобільного, скористатися системою самообслуговування, а саме: в голосовому меню вибрати функцію — «Внести показник лічильника», натиснути «2».

Диспетчери кол-центру сформували базу клієнтів, які через фізіологічні чи технічні причини не можуть подати показник електроенергії самостійно. Таким клієнтам диспетчери дзвонитимуть самі для занесення показів лічильника.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни