Прикарпаття зустріне Героя Дмитра Гриневича, який загинув на війні у квітні

Траурну колону з тілом полеглого Героя формують у суботу, 29 жовтня, о 9:00 у Долинській лікарні. 29 Жовтня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 1005 Цього тижня захиснику України мало виповнитися 40 років.. Вічна слава Герою!

Жителів громади просять зустріти сьогодні траурний кортеж. Маршрут: вул. Грицей — зупинка біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці — Яворів (вул. Технічна, 3) — церква Серця Ісуса і Серця Марії — вул. Нафтовиків — проспект Незалежності — вул. Обліски — Мала Тур’я, вул. Тур’янська, 153.

Чин похорону розпочнеться о 15:00 біля дому, церква Успіння Пресвятої Богородиці.

Солдат, старший навідник реактивного артилерійського взводу реактивної артилерійської батареї реактивного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи Дмитро Гриневич загинув під час проведення підрозділами бригади штурмових дій, з метою звільнення від противника населеного пункту Довгеньке Ізюмського району Харківської області.

Цього тижня захиснику України мало виповнитися 40 років. Проте, на жаль, Дмитро не дожив до свого ювілею. Із 17 квітня вважався безвісти зниклим, та станом на 21 вересня було встановлено його загибель, повідомила голова Калуської РДА Жанна Табанець.

За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони, функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег та підлеглих. Мав добрий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення. Підтримував високий моральний дух у підрозділі, кажуть побратими.

“Вічна пам’ять і слава Герою! Глибоко сумуємо і висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя. Ніколи не згаснуть людська вдячність та пам’ять! Помстимося!”, — йдеться в співчутті від імені Долинської громади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни