Прикарпаття втратило захисників Василя Дуркача, Миколу Жовкевича, Василя Зіника і Михайла Данилюка

У цій війні ми втрачаємо найдорожче, що може бути, — людей, які люблять свою країну. Щирі патріоти мужньо на межі можливостей виборюють нашу Перемогу, нашу Незалежність і Свободу. На жаль, віддаючи за них свої життя. 07 Березня, 2023, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 1137 З березня поблизу на Донеччині загинув командир десантно-штурмового відділення Микола Жовкевич. Вічна пам’ять Герою! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Під час виконання службових обов’язків на території Луганської області 2 березня загинув військовослужбовець, виходець з Дубовецької громади Василь Дуркач, якому в січні виповнилося 53 роки.

“Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, бойовим побратимам, усім рідним і близьким покійного, який не залишився осторонь подій, що розгорнулись на Сході нашої країни. Вічна і світла пам’ять Герою!” — йдеться в співчутті від імені земляків.

Інформацію про дату, час похорону та парастасу обіцяють повідомити пізніше.

Єзупільська територіальна громада прощається із уродженцем селища Єзупіль, Героєм, який віддав своє життя за незалежність та свободу рідної Батьківщини.

З березня поблизу населеного пункту Ступочки Донецької області загинув мужній воїн, захисник, командир десантно-штурмового відділення, сержант Микола Жовкевич, 1974 року народження.

Парастас та чин похорону відбудуться в церкві святих Володимира і Ольги на вул. Вовчинецькій, 223 в Івано-Франківськ. Похоронять воїна на Алеї Героїв кладовища села Чукалівка, йдеться в офіційному повідомленні.

Про дату та час буде повідомлено додатково. Щирі співчуття рідним та близьким!

Віддав життя за Батьківщину добрий чоловік, люблячий батько, професіонал своєї справи, вірний син своєї країни з Надвірної Василь Зіник, якому в січні виповнилося 43 роки.

Війна увірвалася у сім‘ю Зіників, як і у тисячі інших українських домівок. Але з першого дня війни точно знав: його обов’язок — захистити родину, дітей, друзів.

“Схиляю голову в пошані до нашого Захисника. Щирі співчуття рідним. Мужності та сили пережити цю страшну втрату. Світла пам‘ять Герою, який віддав життя за нашу незалежність!” — написав міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

Ще одна чорна звістка з фронту долинула в село Хмелівка Богородчанської громади.

6 березня 2023 року у бою з ворогом біля села Спірне Бахмутського району Донецької області загинув солдат Михайло Данилюк, 1978 року народження, боєць 108 батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

Михайло Данилюк був призваний лише наприкінці січня цього року і відразу потрапив у саме пекло боїв за Бахмут.

Як солдат він до кінця і з честю виконав свій громадянський і військовий обов‘язок захисту Вітчизни. Про деталі почесної зустрічі полеглого воїна та чину похорону буде повідомлено додатково, інформує міський голова Богородчан Ростислав Заремба.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни