Прикарпаття втратило захисників Ярослава Альберта та Володимира Марченка

04 Листопада, 2022, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 256 Ярослав Альберт загинув у Бахмутському районі Донецької області. Вічна слава Герою!

Делятинську громаду вкотре сколихнула сумна звістка про трагічну загибель бійця. Старший сержант Володимир Ігорович Марченко, 1978 року народження, головний сержант мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону військової частини А4267, загинув 1 листопада під час артилерійського обстрілу, завданого військовими формуваннями російської федерації.

Трагедія сталася поблизу населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області.

“Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким… Хай Господь прийме його душу до Лав Небесного Війська Захисників України. Світла пам’ять герою!” — йдеться в співчутті від імені Делятинської громади.

Також 1 листопада, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, загинув військовослужбовець ЗСУ, старший солдат Ярослав Дмитрович Альберт, 1980 року народження, житель села Турка П’ядицької громади на Коломийщині.

Захисник загинув під час артилерійського обстрілу, завданого військовими формуваннями російської федерації, отримавши поранення, не сумісні з життям, у Бахмутському районі Донецької області.

“Висловлюємо щирі співчуття родині. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя України завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Ярослава назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій”, — йдеться в співчутті від імені громади.

Інформацію про зустріч загиблих бійців обіцяють повідомити додатково.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни