Прикарпаття втратило захисників Андрія Вивку та Сергія Михальчука

Після важких боїв за визволення міст і сіл від окупанта, на жаль, осиротіла не одна українська родина. 05 Листопада, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 796 Прикарпаття втрачає своїх найкращих синів-захисників. Вічна пам’ять!

Гіркий біль втрати продовжує чорним крилом торкатися Букачівської громади. 3 листопада надійшла трагічна звістка про загибель захисника Андрія Вивки із села Чернів Букачівської громади.

Народився 4 грудня 1996 року в селі Вишнів. Закінчив Журівську школу. Після закінчення школи навчався в Рогатинському аграрному фаховому коледжі. Проходив строкову службу. Демобілізувавшись працював в Укрзалізниці, а також на виробничому підприємстві в смтЯмниця. Був призваний по мобілізації 8 липня 2022 року солдатом-навідником мотопіхотного взводу. Загинув 1 листопада 2022 року під час ворожого артилерійського обстрілу біля одного з населених пунктів Бахмутського напрямку, що на Донеччині. 

“У скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблого. Висловлюємо співчуття рідним та близьким Захисника України”, — йдеться в співчутті земляків.

Сумна звістка надійшла  і в Ланчинську громаду. 3 листопада трагічно загинув військовий ЗСУ, мешканець села Середній Майдан Сергій Михальчук, якому в серпні виповнилося 37 років.

“Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця. Ніякі слова не зменшать біль втрати рідних. Глибоко сумуємо разом з родиною. Світла пам’ять і вічна шана Герою! Вічно 37!” — повідомляє голова Ланчинської селищної ради Надія Данилюк.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни