Прикарпаття втратило під Бахмутом Ігоря Колодія та Богдана Серемчука

Нехай добрий світлий спомин про полеглих Захисників стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів. 23 Грудня, 2022, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 1573 Вічна пам’ять і слава Героям!

З перших днів повномасштабного вторгнення Ігор Колодій став на захист нашої країни. Маючи чималий військовий досвід та двічі був в зоні АТО/ООС, наш захисник відправився на один із найважчих напрямків — у Бахмут. Ще місяць тому, приїжджаючи у відпустку, Ігор запевняв кожного у перемозі та в тому, що все буде добре. Наш воїн світла, Ігор Колодій, загинув у боях під Бахмутом 19 грудня, повідомляють “Вікна”.

Захищаючи Україну від російської агресії, загинув Богдан Серемчук із села Милування Тисменицької громади. Народився воїн 2 липня 1975 року у селі Олешів. Служив в АТО/ООС, був резервістом. З перших днів війни став на захист нашої держави. Богдан був старшим солдатом, старшим навідником кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону однієї з військових частин. Загинув 19 грудня під час артилерійського обстрілу, завданого військовими формуваннями російської федерації, отримавши смертельні поранення поблизу населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області.

“Нехай добрий світлий спомин про полеглих Захисників стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів — усіх, хто знав їх, любив і шанував. Вічна пам’ять Героям!” — йдеться в співчутті голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни