Прикарпаття втратило на війні Володимира Шумського і Віктора Осяцкого

Прикарпаття продовжує втрачати на російсько-українській війні своїх найкращих синів-воїнів. 05 Жовтня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 448 Вічна пам’ять і слава оборонцям України!

2 жовтня перестало битися серце Воїна, уродженця села Княжолуки Долинської громади Володимира Шумського, 1987 року народження. До кінця свого життя він боронив Україну і мріяв вигнати окупантів з нашої землі.

Вірний військовій присязі в бою за нашу Батьківщину, проявивши стійкість та мужність, навідник танкового взводу загинув під час штурмових дій поблизу населених пунктів Любимівки, Петрівки, Хрещенівки Херсонської області, виконуючи бойове завдання.

“У глибокому сумі дружина та діти. Щиро поділяємо горе родини Володимира та схиляємо голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, побратимів, друзів, колег.

Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя. Вічна слава і пам’ять Герою!”, — йдеться в співчутті від імені Долинської громади.

Гіркий смуток чорним крилом торкнувся Рогатинської громади. 4 жовтня надійшла сумна звістка про трагічну загибель нашого земляка-захисника Віктора Осяцкого.

Народився військовий 27 травня 1987 року в селі Підмихайлівці. Закінчив школу у рідному селі, відтак здобув фахову освіту у Рогатинському державному аграрному коледжі.

Після служби в армії Віктор працював слюсарем в ОПЛ №2 села .Підмихайлівці, згодом заробляв на життя за кордоном.

У 2008 році Віктор Осяцкий створив сім’ю, з якою проживав у своїй малій батьківщині. Піклувався про донечку Алінку.

Свої корективи у мирні мрії Захисника внесла війна. 17 березня 2022 року його призвали на військову службу, де він став гранатометником батальйону охорони.

Вірний присязі Віктор Осяцкий з честю і до останнього подиху виконував військовий обов’язок. Трагічно загинув, виконуючи завдання з охорони важливих об’єктів інфраструктури 3 жовтня 2022 року.

Без найріднішої людини залишились вагітна дружина, дочка Алінка, батьки та сестра.

“Родичі, друзі та односельчани запам’ятають Захисника як світлу, життєрадісну, добру людину, відмінного молодого спеціаліста.

У скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблого. Приносимо співчуття рідним та близьким Захисника України. Вічна пам’ять!” — йдеться в повідомленні Рогатинської громади.

Зустріч траурного кортежу з тілом загиблого відбудеться у Рогатині сьогодні, 5 жовтня, о 9:00.

Чин похорону проходитиме у рідному селі Підмихайлівці о 14:00.

Рогатинська міська рада організувала автобус для всіх, хто хоче долучитися до церемонії прощання. Автобус буде о 13:00 в центрі міста.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни