Прикарпаття втратило на війні Віктора Вахнюка, Віктора Радецького і Тараса Іваночка

Прикарпаття продовжує втрачати на російсько-українській війні своїх найкращих воїнів-захисників. 12 Жовтня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 2223 Вічна пам’ять і слава захисникам України!

Сьогодні, 12 жовтня, у першій половині дня в Снятинську громаду привезуть тіло загиблого бійця Віктора Вахнюка, який героїчно боровся з підступним ворогом та віддав життя за Україну в битві з агресором на Донеччині.

“Просимо снятинчан та усіх жителів громади гідно зустріти та віддати останню шану українському воїну. Схиліть голови у скорботі та щиро помоліться за душу Героя, який віддав своє життя за кожного з нас з вами, за мирне небо над Україною, за щасливе майбутнє своїх рідних та близьких…”, — йдеться в співчутті від імені громади.

Точний час приїзду скорботного кортежу з тілом захисника обіцяють повідомимо додатково вранці.

48-річний Віктор Вахнюк з села Стецева Снятинської громади загинув під час військових дій на Донеччині 6 жовтня.

Був гранатометником, старший солдатом батальйону спеціального призначення «Донбас».

У Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова  11 жовтня, від важких поранень, отриманих у бою з російськими окупантами на Донеччині, помер старший солдат родом з Городенківщини Віктор Радецький.

42-річний захисник — родом із села Серафинці Городенківської громади. Боєць отримав важкі поранення 8 жовтня під час артилерійського та мінометного обстрілу, виконуючи бойове завдання. Це трапилося поблизу села Берестове Бахмутського району Донецької області.

На жаль отримані поранення були несумісні з життям.

“Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, рідним та близьким нашого Героя, поділяємо горе Вашої сім’ї, та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати”, — йдеться у співчутті від імені Городенківської громади.

7 жовтня внаслідок підриву автотранспортного засобу на протитанковій міні, загинув стрілець-санітар Тарас Іваночко. Тепер йому назавжди 42, повідомив голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович.

“Тарас Іваночко був одним із кращих стрільців. Друзі кажуть, що Тарас — врівноважений та розсудливий, відповідальний та обережний, був прикладом. Він був другом, який завжди допоможе, порадить і підтримає. Це людина із великої літери”, — йдеться у скорботному дописі.

Похорон запланований на сьогодні, 12 жовтня, о 12.00 на вулиці Козацькій, 5.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни