Прикарпаття втратило на війні Романа Коропецького, Руслана Зузяка і Степана Петрика

03 Січня, 2023, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 784 Клята війна забрала люблячого чоловіка та батька, мешканця Ворохти Руслана Зузяка

Захищаючи нашу державу і кожного з нас від російського ворога, на околиці села Дорожнянка Запорізької області загинув військовослужбовець, житель села Загвіздя Роман Коропецький, якому в лютому мало виповнитися 30 років.

“Роман назавжди залишиться прикладом самовідданості у боротьбі за нашу свободу і незалежність. Йдуть найкращі! Велике горе для всіх. Співчуття батькам, рідним, близьким та всім, хто знав Романа! Світла та вічна пам’ять тобі, Герою…” — йдеться в повідомленні земляків із Загвіздянської громади.

Час і дату приїзду траурного кортежу, а також час і дату похорону обіцяють повідомити, як тільки стане відомо.

Сумна звістка з передової надійшла й у Ворохтянську громаду. Клята війна забрала ще одну чудову людину, люблячого чоловіка та батька, мешканця Ворохти, нашого захисника Руслана Зузяка.

Зі слів бойових побратимів, Руслан загинув ще 30 грудня.

“Чекаючи офіційного сповіщення, у нас все ж таки жила примарна надія… На жаль, дива не сталося, і ми сьогодні отримали від військовослужбовців офіційне повідомлення про загибель нашого Героя”, — йдеться в повідомленні голови громади Олега Дзем’юка.

30 грудня 2022 року близько 12:30 в районі населеного пункту Гуляйполе Запорізької області, у бою за Батьківщину, загинув стрілець 3-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу 3-ої стрілецької роти військової частини А7135 солдат Руслан Зузяк.

Щирі співчуття родині та близьким загиблого. Світла пам’ять нашому Герою!

Наша країна втрачає справжніх патріотів. Людей, які віддані їй усім серцем, котрі готові стояти на сторожі спокою та незалежності. Таким був і уродженець села Парище Надвірнянської міської територіальної громади солдат Степан Петрик, повідомив голова громади Зіновій Андрійович.

Мужній захисник завжди був добрим, щирим та відкритим. Він любив свою батьківщину та свою сім’ю, підтримував та цінував близьких, завжди був готовий допомогти всім чи то друзям, чи то знайомим, котрі просили допомоги, кажуть земляки.

Встановлено, що військовий загинув 30 грудня 2022 року близько 10.00 під час мінометного обстрілу з боку противника в районі населеного пункту Бахмут Донецької області. Внаслідок вибухової хвилі та ураження осколками, Степан Петрик отримав поранення, не сумісні із життям.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни