Прикарпаття втратило на війні Миколу Цяка, Станіслава Брендальського та Івана Шпинту

Повідомлення про трагічну загибель захисників України отримали в Загвіздянській, Галицькій та Пасічнянській громадах Івано-Франківської області. 23 Березня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 683 24-річний Микола Цях загинув у боях на Бахмутському напрямку Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Болюча звістка вкотре прийшла у Загвіздянську громаду. Віддав своє життя за волю України житель села Підлісся Микола Цяк, якому в грудні виповнилося 24 роки, йдеться в повідомленні на сторінці громади.

Спочатку була звістка “зник безвісти”, але надія швидко згасла. На жаль, стало відомо, що воїн загинув у Бахмутському районі Донецької області.

За інформацією голови Загвіздянської громади Володимира Ружанського, сьогодні, 23 березня, в рідне село бійця прибуде скорботний кортеж.

У храмі села Підлісся орієнтовно о 16:00 почнеться парастас. Похорон відбудеться в п’ятницю, 24 березня, о 13:00 від дому на вулиці Шевченка, 153.

Сьогодні ж у Галичі прощаються зі Станіславом Брандальським, 1977 року народження, який загинув від рук російських окупантів, йдеться в офіційному повідомленні.

23 березня в Галицькій громаді оголошено днем жалоби.

Тяжкий біль прийшов вкотре в Пасічнянську громаду. Як повідомив голова громади Андрій Гунда, захищаючи Батьківщину від російської орди, в Запорізькій області 20 березня 2023 року від ворожої ракети загинув військовослужбовець Іван Шпинта.

“Важко підібрати слова, адже кожного тижня приходить сумна звістка в нашу громаду! Десятки поранених, а також віддають життя найкращі жителі громади та сини України! Велике горе для цілої громади!!! Співчуття дружині, рідним, близьким та всіх хто знав Героя Івана!” — йдеться в співчутті від імені громади.

Сьогодні, 23 березня, о 17.00 священники Пнівського деканату в будинку Героя в селі Мозолівка відправлять парастас. Час та дату похорону повідомлять додатково.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни