Прикарпаття втратило на війні Михайла Кравчука і Руслана Хмуляка

Обоє бійців загинули, захищаючи Україну на Донеччині. Михайло Кравчук вважався зниклим безвісти від 7 січня, Руслан Хамуляк загинув 16 лютого. 21 Лютого, 2023, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 996 Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять і слава захисникам України! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На фронті загинув наш земляк Михайло Кравчук, 1992 року народження, житель села Богрівки Солотвинської громади.

Захисник воював у складі стрілецького батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади.

Його вважали таким, що зник безвісти 7 січня 2023 року поблизу населеного пункту Яковлівка Бахмутського району на Донеччині.

“До останнього вірилось, що Герой України знайдеться, що повернеться живий до рідної домівки. Та, на превеликий жаль, сталося найгірше… Зі слів побратимів загиблого Героя відомо, наскільки він був мужнім, сміливим, надійним, справжнім воїном-побратимом!” — поділилася депутатка Івано-Франківської обласної ради Марія Рудик.

Страшна війна без жалю забрала ще одного нашого Героя — захисника та мужнього бійця, який боронив Українську землю від російського окупанта.

16 лютого під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації поблизу населеного пункту Роздолівка Донецької області загинув солдат, механік-водій родом з села Угорники Руслан Хмуляк, 1977 року народження.

“Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять і слава Українському воїну Руслану, який захищав Батьківщину та кожного з нас. Хай Господь дарує Царство небесне та вічний спокій його душі”, — зазначила староста Любов Атаманчук.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни